شهید رضا سعیدی مقدم

شهید 8 سال دفاع مقدس

0

نام و نام خانوادگی: رضا سعیدی مقدم                           نام پدر: حسینعلی

تاریخ تولد: 1342/6/3                                                  محل تولد: قم

تاریخ شهادت: 1363/12/25                                    نام عملیات و محل شهادت: عملیات بدر _ شرق دجله جزیره حور

شهید رضا سعیدی مقدم

فرازی از وصیت نامه شهید

شما را قسم می دهم به تمام پیامبران که برای راهنمایی بشر آمده و راهنمایی ما را به دست ائمه داده و بعد از آن که فعلا راهنمای ما در غيبت بسر می برد به جان او هم شما را قسم می دهم و به پهلوی شکسته فاطمه زهرا (س) قسم می دهم به اینکه دست از یاری رهبر عزیز برندارید که یاری او یاری امام زمان (عج) است و یاری نکردن او پایمال کردن خون شهداء از صدر تاریخ تا کنون است.

ای والدینی که صاحب پسران و دخترانی هستید و الله مسئولید در قبال این خون شهیدان، تا آنجا که در توان دارید بایستی خودسازی کنید و فرزندانتان را در کمال سلامتی روحی و جسمی مؤمن و متعهد تحویل جامعه اسلامی بدهید.

کسانی که دنبال علم رفته اید بایستی از هرگونه خدمت به جامعه اسلامی کوتاهی نکنید که روز قیامت شما را بیشتر از همه مورد سؤال قرار می دهند.

شهید رضا سعیدی مقدم

هشدار می دهم به شما ملت عزیز که هیچوقت خیالتان از توطئه های دشمنان اسلام راحت نباشد که اینکه دیگر انقلاب ما تثبیت شده و هیچ قدرتی نمی تواند آن را شکست بدهد، این فکر بس جاهلانه است. همیشه دشمنان انقلاب در کمین هستند زیرا یک انقلاب می خواهد بساط همگی آنان را بکلی برهم زند و در جهان فقط و فقط کلمه الله به معنای حقیقی اش بر دنیا حاکم کند.

امیدوارم که پس از اینکه جنگ بین ایران و عراق که مقدمه ای است برای آمادگی ملت ایران برای نبرد بی امان خود با دشمنان اسلام به اتمام رسید، همچنان ملت به خروش و تلاش خود ادامه داده و یکایک محرومین جهان را به یاری الله نجات دهند و زمینه ساز حکومت مهدی فاطمه باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.